O nás

BOJOVÉ UMENIA A BIZNISDve zdanlivo nesúvisiace a nespojiteľné činnosti sa nám po rokoch praktických skúseností podarilo dať do jedného celku a pochopiť, že sa vzájomne dopĺňajú a obohacujú .

Oba tieto svety sú silne orientované na výsledok, komunikáciu a kvalitu výkonu každého jednotlivca.

Akadémia vzdelávania & bojových umení zabezpečuje profesionálne vzdelávanie zamerané na rozvoj manažérskych, obchodných a komunikačných zručností ako aj na rozvoj osobnosti. Poskytujeme konzultácie a koučing pre spoločnosti, ale aj individuálne pre profesionálov.

V ČOM SÚ NAŠE ŠKOLENIA JEDINEČNÉNaše školenie je založené na unikátnom spojení interaktívneho školenia a špeciálnych pohybových a mentálnych cvičení, ktoré majú svoj základ v bojovom umení Wing Tsun, čo je jeden z pôvodných štýlov kung – fu. Skĺbenie filozofie východných majstrov so súčasným biznisom pomáha účastníkom vziať svoj život pevne do svojich rúk, s prehľadom zvládať každodenný stres a s odvahou prijímať v osobnom živote aj v práci rozhodnutia, ktoré sú v danej chvíli tie najoptimálnejšie.

Skĺbením moderných manažérskych nástrojov riadenia s východnou filozofiou nájdete rovnováhu a vnútornú stabilitu vo Vašom prejave, ktorý bude autentickejší, inšpiratívny a motivačný pre Vás i ostatných členov tímu.

Naše vzdelávanie je špecifické, neobsahuje iba teoretické informácie, zaručuje ukotvenie vedomostí formou zážitku.

Senior Trainer / Business Consultant / Master of Martial Art

Skúsený kouč, motivátor a senior tréner s osemnásť ročnými skúsenosťami vo farmaceutickom priemysle. René spojil biznis s bojovým umením, a skĺbením moderných manažérskych nástrojov riadenia s východnou filozofiou pomáha ľuďom stať sa efektívnejšími a úspešnejšími v obchode i osobnom živote.

Reného oblasť vzdelávania zahrňuje marketing, komunikačné, obchodné a líderské zručnosti, brand manažment, KOL manažment, manažment zmeny a konfliktu, vyjednávanie, práca s problémovým klientom, launch a pre-launch aktivity, teritoriálny manažment, finančné vzdelávanie, stres manažment, emočný a situačný leadership, manažment času a pozornosti, koučing a pod. Spolupracuje s nadnárodnými spoločnosťami ako Siemens, Novartis, TEVA, SISME, OVB, Amgen, Algida, Casino Olympic, Partners Group, Hikma, DPD ale aj so štátnymi inštitúciami ako ŠUKL, MPSVaR, Ministerstvo obrany, SOZA, Ministerstvo kultúry, UPSVR a iné.

René Barvirčák

LinkedIn

René pracoval 18 rokov v nadnárodných farmaceutických spoločnostiach ako Schering – Plough, Teva, Chiesi a Fresenius Kabi na rôznych pozíciách. Začínal ako obchodný zástupca, neskôr ako training manager koučoval a rozvíjal potenciál tímov obchodníkov a manžérov, organizoval a viedol vzdelávacie tréningy. Ako sales a business unit manager bol priamo zodpovedný za markeringové stratégie a profitabilitu spoločností, pripravoval prelaunch a launch Aeriusu, Nasonexu, Ezetrolu a Fosteru – veľmi úspešných produktov na slovenskom farmaceutickom trhu. Ako obchodný riaditeľ MSA Medical a Adexillis riadil úspešnú implementáciu týchto firiem na slovenskom trhu.

Viac než dvadať rokov študuje bojové umenia, špeciálne Wing Tsun. Je to priamy a efektívny štýl kung-fu s jednoduchými princípmi, účinnou stratégiou a veľmi silnou životnou filozofiou, René je v tomto štýle držiteľom majstrovského stupňa. Založil Akadémiu vzdelávania a bojových umení a vytvoril originálny koncept vzdelávania, ktorý je založený na unikátnom spojení interaktívneho školenia a špeciálnych pohybových a mentalnych cvičeniach, ktoré majú svoj základ vo východnej filozofii. Je jedným zo zakladateľov European Martial Art Association, ktorá spája rôzne štýly a bojové umenia.

Reného rast v biznise a bojových umeniach bol synergický.

René je špecialistom na Emocionálnu inteligenciu a Psychickú odolnosť – dva kľúčové faktory, ktoré v súčasnosti výrazne ovplyvňujú efektívny výkon, dosahovanie cieľov a motiváciu zamestnancov, pracovnú klímu a v konečnom dôsledku i rast a profitabilitu každej spoločnosti. Jeho prístup k vzdzelávacím tréningom je originálny a jedinečný, materiály a metodológia sú neustále zlepšované a aktualizované podľa najnovších poznatkov z oblasti rozvoja ľudských zdrojov, neurovedy, psychológie a NLP. Rozpráva slovensky a anglicky.

PREČO VZDELÁVANIE A FILOZOFIA BOJOVÝCH UMENÍ• Ide o najvýraznejšiu formu interakcie medzi ľuďmi
• Prináša krátkodobý stres a zároveň pomáha účastníkovi ho zvládnuť
• Eliminuje podvedomý strach alebo neistotu pri kontakte s ľuďmi
• Zvyšuje celkovú vyrovnanosť jednotlivca, upokojuje a zlepšuje mentálne procesy
• Výrazne skracuje a zefektívňuje zvládanie konfliktov
• Posilňuje rozhodnosť a vytrvalosť, učí trpezlivosti a odvahe
• Zlepšuje koncentráciu, efektivitu a zameranie na cieľ

Naše tréningy sú jedinečným zážitkom a využívame v nich najnovšie trendy z oblastí obchodu, psychológie, NLP, emočnej inteligencie a neurovedy. Garantujeme Vám originálny a individuálny prístup našich profesionálnych lektorov a pomôžeme k reálnemu naplneniu Vašich cieľov.

Princípy a stratégie obsiahnuté vo filozofii bojového umenia sa potom dajú jednoducho a priamo aplikovať v obchode i bežnom živote.